Update van het bestuur over carnaval 2022
Narrinnen en Narren,
Het is al even stil aan onze kant. De pandemie houdt ons zijn greep, waardoor activiteiten nog steeds geen optie zijn. Besmettingscijfers blijven stijgen, maar het is goed om te zien dat omikron er niet voor zorgt dat de druk op de zorg stijgt. De ziekenhuiscijfers blijven dalen, en dat is fijn. Dat biedt wellicht mogelijkheden voor versoepelingen. Dat neemt niet weg dat we deze maand nog geen zittingen hebben, geen prinsentreffen, geen vergaderingen. Ik vind het persoonlijk lastig, omdat je op een gegeven moment ook niet weet wat je melden moet.
Op 1 februari komen wij als bestuur weer bij elkaar. We hopen u dan duidelijkheid te kunnen verschaffen over de doorgang van de Dolle Dagen. Laten we vooropstellen dat we er een hard hoofd in hebben, we willen het besluit echter niet te snel hebben genomen. We zijn ook andere verenigingen in de regio aan het benaderen om te horen wat hun ideeën hierin zijn. Tot die tijd is het afwachten, meer kunnen we helaas niet doen.
Een groot compliment voor de Prins en zijn hofhouding, die ondanks alle beperkingen toch ook regelmatig van zich laten horen.
Houd vol!
Carnvaleske groet,
Niels Gabriel
Voorzitter