Spoken, griezels en heksen: niets is wat het lijkt!
Afgelopen zaterdag 29 oktober organiseerde C.V. de Narrenkap de vierde editie van de Halloween spooktocht, op en rondom Landgoed Biljoen. Een activiteit voor jong én oud, lid of geen lid, gewoon iedereen die wel van een griezelavondje houdt!
Ruim 300 deelnemers wisten de weg naar het Narrenhuus te vinden waar de tocht van start ging. De tocht was verdeeld in twee shifts. Een milde versie speciaal voor de allerkleinsten, waarna om 20:30 uur de volledige versie van start ging voor iedereen met stalen zenuwen!
Tijdens de tocht hebben we bezeten Disney-figuren gezien, werden we afgeschrikt door Vikingen, een bruid die alleen bij het altaar stond en een ware ‘Stranger Things’-zone om het plaatje compleet te maken.
Dit fantastische evenement zou niet mogelijk zijn zonder de medewerking van:
- Alle vrijwilligers
- De verkeersregelaars
- Alle bewoners op en rondom BIljoen
- Matthijsse Esser
- Pegasus
- For U Green
- Brasserie Hugo’s
- Coop Velp
- Peggy Rosenboom
- En een ieder die op welke manier dan ook zijn of haar steentje heeft bijgedragen.
Al met al kijken we terug op een zeer geslaagde editie van onze Halloween tocht. Volgend jaar zal onze Halloween-avond op zaterdag 28 oktober zijn. Kom jij dan ook?
