Veurpronken 2023 weer als vanouds
Elk jaar organiseren wij eind januari een pronkzitting, waarin onze leden en diverse gastartiesten hun beste talenten op het podium laten zien. Een avond vol vermaak voor iedereen in de zaal. Een paar jaar geleden hebben we besloten om daar een avond aan toe te voegen; het Veurpronken.
Het Veurpronken, dat plaatsvond op vrijdag 20 januari, is een avond die specifiek op zusterverenigingen is gericht. De zaal was dan ook goed gevuld met delegaties van diverse verenigingen uit de regio. Een andere avond met een iets ander programma, maar hetzelfde plezier!
Op het podium zagen we acts van onze gardes, hofzangers, en dames, maar maakten we ook kennis met de ‘Sonnenblumen Tanzers’ en ‘Multiple Voice’.
Naast het programma was er ook ruimte voor de nodige handelingen van het prinsenpaar. Prins Kevin Vos heeft zijn onderscheiding aan diverse prinsenparen van andere verenigingen uit mogen reiken.
Na afloop van het programma was er een optreden van Marvin de Geest, die met zijn muziek het dak eraf wist te krijgen! Al met al dus een geslaagde avond waar we met veel trots op terugkijken!
