Prinsenkeuzeweekend met een vroege foute kerst!
Afgelopen weekend was de aftrap van het nieuwe carnavalsseizoen voor C.V. de Narrenkap! Traditiegetrouw valt in het laatste volle weekend van september altijd het Prinsenkeuzeweekend. Dit jaar werden wij wederom welkom geheten door het team van Fletcher de Buunderkamp in Wolfheze.
Op zaterdagmiddag begon de dag op het terras met een informeel samenzijn. Daarna werden wij aan het diner verwacht, met dit jaar als thema: Vroege foute kerst! Dat hebben onze Narrinnen en Narren geweten; iedereen heeft goed zijn of haar best gedaan om er een vroeg, vrolijk en vooral foute kerstfeest van te maken.
Volgens goed gebruik werd de avond ook dit jaar weer geopend met het openingsnummer van Jochem en Merel, waarna het diner kon beginnen. Uiteraard werd er ook afscheid genomen van oud-Prinses Michelle, en speelden alle Narrinnen en Narren een rol in een mooi kerstverhaal.
Zondagochtend kon iedereen genieten van een goed ontbijt, én weer een nieuwe Narrencourant. Onder luid gelach, kreten van gêne en herkenbaarheid werd het laatste Narrenkap-nieuws gelezen.
Daarna was het tijd voor de vergadering, waarin de wijze Senaat heeft gekozen voor Jochem Pluim om het nieuwe seizoen voor te gaan als Prins der Narrenkap. Uiteraard werd dit goed gevierd met een optreden van Stefan Remmers.
Na een heerlijke lunch was het dan tijd voor de ontgroening, waarbij Thijs, Mads, Rick, Simon en Reyer als nieuwe Senatoren ontgroend werden. Na de ontgroening volgde de installatie door het Vorstenhuis en was het Prinsenkeuzeweekend 2026 weer ten einde.


